היי פלייר בלון - WELT Balloon Berlin

תצפית חוויתית על העיר ברלין מכדור פורח

היופי של ברלין בולט בכל פינה - וכן גם מלמעלה. ההמלצה שלנו לכל אדם המגיע לעיר היא לא לוותר על לפחות תצפית אחת על ברלין מגובה של כמה מאות מטרים. העיר מציעה בהמשך לכך לא מעט נקודות תצפית, ביניהן כאלה שכוללות בתוכן מימד חווייתי והרפתקני. 

כזה בדיוק הוא היי פלייר בלון (WELT Balloon Berlin), כדור פורח הנחשב לאחד הסמלים המזוהים עם ברלין. למעשה, בגלויות תיירותיות רבות של העיר וגם מנקודות שונות בה - תראו את הבלון מככב.

רכוש את כרטיס ההנחות של ברלין וקבל הנחה בקניית כרטיסים להיי פלייר בלון >>

היי פלייר בלון - WELT Balloon Berlin
הדרך המרתקת לצפות על ברלין

היי פלייר בלון, הממוקם סמוך לצ'ק פוינט צ'ארלי, נחשב לבלון ההליום הגדול מסוגו בעולם. הוא מגיע לגובה של כ-150 מעל פני הקרקע, עצם העלייה לאוויר והירידה לאחר מכן היא מהנה - כאשר התצפית מהגובה הזה היא כמובן לכל הכיוונים האפשריים.

כדי לזכות במראות מקסימים ועוצרי נשימה, מומלץ לתזמן את העלייה לאוויר עם היי פלייר בלון לימים בהם מזג האוויר בברלין בהיר. לפני ששמים פעמים לעבר המקום מומלץ לראות את מזג האוויר.

להיי פלייר בלון עולים עד כ-25 איש בכל עלייה לאוויר. היציאה שלו כלפי מעלה נעשית לרוב כל רבע שעה, אם כי ישנה תלות במזג האוויר. ומילה על בטיחות - כאן אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין, מכיוון שהבלון קשור לאדמה באמצעות כבל כל העת.

הזמינו כרטיסים מראש

הבלון פעיל בכל ימות השבוע - בקיץ: 22:00-10:00; בחורף 18:00-11:00. מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולהבטיח את מיקומכם בתצפית החווייתית על העיר ברלין. - יש 25% הנחה בכרטיס של Berlin Welcomecard

רכוש את כרטיס ההנחות של ברלין וקבל הנחה בקניית כרטיסים להיי פלייר בלון >>

 

כתבות שאולי יעניינו אותך