X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ברלין
מסלולי טיול בברליןנקודות עיין בברליןטיפים והמלצות לברליןמלון מומלץ בברליןאטרקציות בברליןברלין עם ילדיםהשכרת רכב בברליןקניות בברליןשאטלים בברליןטיסה זולה לברלין
 

ביטוח נסיעות לחו"ל – הדרך לחופשה שקטה

לכל אדם יש את העדפות שלו לגבי חופשה בחו"ל 

יש כאלו, אשר חו"ל בשבילם זה בטן גב באחד מהמלונות המפנקים של יוון או קפריסין. 
עבור אחרים חו"ל זאת חופשה אורבנית באחד מערי הבירה האירופאיות – חופשה השזורה בהרבה קניות ומסעדות. 

יש כאלו שעבורם החופשה המושלמת בחו"ל תשלב ספורט ואתגר – גלישת גלים באוסטרליה, סקי בבולגריה, טיפוס הרים בנפאל..  ורשימת סוגי החופשות וההעדפות לגביהן עודנה ארוכה.. 

אז נכון, שכל חופשה בחו"ל יכולה להיראות ולהרגיש אחרת, אך מה שמשותף לכל הנופשים, זאת העובדה שבטרם הנסיעה, עליהם לדאוג לביטוח נסיעות לחו"ל

כמובן, שמי שנמצא לפני חופשה בחו"ל, יבקש לחשוב רק על הדברים הטובים שאותה חופשה יכולה להציע בעבורו ופחות להתמקד בסיכונים או לדמיין תרחישים שליליים. 

יחד עם זאת, במהלך החופש בחו"ל, כולם חשופים לפגיעות פיזיות, למחלות או אפילו לגניבות או לפגיעה ברכוש וביטוח נסיעות לחו"ל, מהווה הבטחה למתן מענה כספי לכל אחד מאותם תרחישים ואף לשירות מציל חיים במקרים קיצוניים.

ביטוח נסיעות

מה חשוב לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל?

לכל אזרחי ישראל יש ביטוח בריאותי ממלכתי ויש כאלו שיש להם גם ביטוח בריאות פרטי. יחד עם זאת, הביטוחים הללו אינם תקפים בחו"ל – למעשה, הם לא תקפים כבר מהשנייה בא אנו עולים על המטוס בדרך למדינה אחרת.

מה שזה אומר, שברגע שאזרחי ישראל מגיעים למדינה אחרת, הם עלולים למצוא את עצמם נאלצים לשלם סכומי כסף אסטרונומיים במקרים בהם הם יפגעו או יחלו באותה המדינה וכחלק מכך, יזדקקו לטיפול רפואי – גם אם מדובר בטיפול יחסית שגרתי. 

ביטוח נסיעות לחו"ל, למעשה מונע מצבים שכאלו,  מכיוון שהוא כולל שורה ארוכה של כיסויים מקיפים. 

כמובן, שבכדי ליהנות מביטוח נסיעות אשר יסב שקט נפשי, חשוב להיכנס לעומק הפרטים ולהבין אלו כיסויים הוא בדיוק כולל. 

מעבר לכך, מי שמגיע למצב בו הוא נאלץ לקבל טיפולים רפואיים בחו"ל, חשוב שיקפיד לתעד את כל הבדיקות והטיפולים ולשמור את כל הקבלות והמסמכים אשר יינתנו על ידי הרופאים או המוסדות הרפואיים המדוברים – בכוחם של מסמכים אלו להגדיל את הסיכויים שתביעת הביטוח תאושר כמו גם את קבלת סכומי הכסף המקסימאליים מחברת הביטוח. 

כיסויים נוספים

ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה לא רק הוצאות רפואיות אלא מעניק גם כיסויים רבים נוספים. לדוגמא, אם מסיבה כזאת או אחרת יעלה הצורך לבטל את הנסיעה, הביטוח יכול לכלול פיצוי כספי – במידה והנסיעה בוטלה בגלל אחת מהנסיבות המצוינות בפוליסה בקטגוריה זאת. 

ביטוח נסיעות יכול להעניק גם כיסויים במקרים בהם עולה הצורך בפינוי – יבשתי, אווירי או ימי, במקרים של הגנה משפטים בהליכים פליליים, כשעולה הצורך להטסה רפואית אל הארץ ועוד..
כיסוי נוסף המהווה חלק מהביטוח נוגע לכבודה – כאשר הודות לביטוח ניתן יהיה לקבל פיצוי כספי במקרה והתכולה נגנבה, ניזוקה או הלכה לאיבוד. 

קבלת ההחלטות הנכונות

כאמור, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא חשוב ומשמעותי, אך בכדי שהוא יאפשר ליהנות משקט נפשי, קיימת חשיבות גבוהה לבחור אותו בתבונה.

כל מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם ביטוחי הנסיעות, עתיד לגלות מגוון סוגים של ביטוחים, אשר כל אחד מהם מיועד לאוכלוסיות שונות וכולל כיסויים שונים.  

ההמלצה לדאוג ולהתאים את הביטוח לסוג החופשה וליעד אליו נוסעים. יש לשים לב לרשימת המקרים המוגדרים בפוליסה ולגובה הפיצוי עליו החברה מתחייבת. 

בחירה מושכלת ונבונה הן של החברה דרכה יתבצע הביטוח והן של הפוליסה המתאימה, יאפשרו שקט נפשי, אשר בכוחו לתרום למידת ההנאה מהחופשה. 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך